Immo Arnauts
Hasseltsestraat 66 3290 Diest

KARAKTERVOL HANDELSPAND MET WOONST OP UNIEKE LOCATIE IN HARTJE DIEST, ZICHT OP HET WATER!

Handelspand met woonst

Kaai 5, 3290 Diest Bekijk op kaart
Ref: Kaai 5 3290 Diest

Delen

3 slaapkamers
1 badkamer
150 m² woonopp.
359 m² grondopp.

VERHUURD!! In het historische centrum van Diest, op een werkelijk betoverende locatie aan de oevers van de Demer, bieden wij dit uitzonderlijk handelspand met woonst te huur aan. Gelegen pal aan een charmant plein met fonteinen, combineert dit pand het bruisende stadsleven met de rust van het water — een zeldzame troef voor elke ondernemer die op zoek is naar een plek met uitstraling én potentieel.

WAT U MOET WETEN OVER DIT PAND

Oppervlakte 3a 59ca - Handelsruimte: 173 m2 - Historisch pand - AAA locatie - Uniek terras met zicht op het water - Professioneel ingerichte keuken - Woonst boven de zaak

GELIJKVLOERS:
Via een stijlvolle smeedijzeren deur met glas betreedt u de handelszaak van maar liefst 112 m². Deze ruimte werd met oog voor detail ingericht en straalt meteen professionaliteit en sfeer uit. De verlichting — een combinatie van spots en wandlampen — creëert een warme, uitnodigende sfeer, ondersteund door een volledig audiosysteem. De ruimte beschikt bovendien over een kassasysteem, een televisie, camerabewaking en een stijlvolle toog uitgerust met meerdere koelkasten en een professioneel koffiemachine.

Achter de toog bevindt zich een volledig ingerichte keuken, uitgerust volgens de hoogste horecanormen. Hier vindt u onder meer kookvuren, een industriële grill, friteuse, pizzaoven, stoomoven, dampkappen, een vaatwasser en een toestel om borden op temperatuur te houden. Alles is aanwezig om onmiddellijk aan de slag te gaan. Via een dubbele deur stapt u vanuit de handelsruimte rechtstreeks het terras op — een buitenruimte die werkelijk uniek is in Diest. Hier kijkt u uit over de Demer, een uitzicht dat zelden beschikbaar is voor horecazaken in het centrum.

Voor klanten zijn zowel dames- als herentoiletten voorzien, stijlvol en praktisch ingericht. Verder beschikt het pand over een koelzaal, twee kleine kelders en twee aparte bergruimtes, ideaal voor stockage of extra voorraadruimte.
Boven de handelszaak bevindt zich de woonst, verdeeld over twee verdiepingen.

EERSTE VERDIEPING:
Op de eerste verdieping vindt u een ruime hal die toegang biedt tot een gezellige keuken met keramische kookplaat, oven en spoelbak. De badkamer is uitgerust met een ligbad, een aparte douche, een wastafelmeubel en een aansluiting voor een wasmachine. Er is ook een apart toilet en een handige berging. De ruime slaapkamer op deze verdieping, met zijn 32 m², biedt een adembenemend zicht op het water — een rustige plek om te ontsnappen aan de levendigheid van de zaak beneden.

TWEEDE VERDIEPING:
Op de tweede verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, waarvan één met een indrukwekkende oppervlakte van 46 m². Dit biedt ruimte voor gezinnen, personeel of extra opslag, afhankelijk van uw noden.

Dit pand vormt een zeldzame combinatie van een volledig ingerichte horecazaak en een volwaardige woongelegenheid op een droomlocatie. Het uitzicht op de Demer, het levendige plein met fonteinen en de instapklare inrichting maken dit tot een buitenkans voor wie op zoek is naar karakter, zichtbaarheid én comfort.

Bent u klaar om van deze unieke plek uw zaak en thuis te maken? Neem dan vandaag nog contact op voor een bezichtiging. - [email protected]

Naam
Lily Arnauts
E-mail

Totale prijs
€ 2.500
Waarborg
€ 7.500
KI (niet geïndexeerd)
€ 1.606

Verdieping -1

Kelder
7 m²
Kelder
6,6 m²

Gelijkvloers

Inkomhal
3 m²
Inkomhal met smeedijzeren deur en glasinzet
Handelsruimte
112 m²
Volledig ingerichte handelsruimte
Terras
174 m²
Een prachtig terras met veel zon en zicht op het water
Keuken
25 m²
Professioneel ingerichte keuken
Berging
4,2 m²
Berging met toegang naar de 1ste verdieping
Terras
11,5 m²
Overdekte buitenruimte aan de keuken
Toilet
6,1 m²
Twee damestoiletten
Toilet
6,4 m²
Herentoiletten
Berging
2,5 m²
Technische berging
Berging
9 m²
Koelzaal

Verdieping 1

Nachthal
14 m²
Centrale nachthal
Keuken
11,5 m²
Keuken met keramische kookplaat, oven en lavabo
Toilet
1,2 m²
Toilet
Badkamer
17,5 m²
Badkamer met ligbad, douche, badkamermeubel met 1 lavabo en aansluiting voor een wasmachine
Berging
2 m²
Gerieflijke berging
Slaapkamer
32 m²
Zeer ruime slaapkamer met zicht op het water

Verdieping 2

Slaapkamer
15 m²
Slaapkamer
46 m²
Zeer ruime slaapkamer / opslagruimte
Hal
6,1 m²

Label
epc waarde c

Totale opp. grond
359 m²
Bewoonbare opp.
150 m²
Bebouwbare opp.
173 m²
Breedte huis
9 m
Breedte grond
9 m
Diepte huis
13 m
Diepte gelijkvloers
13 m

Aardgas
Ja
Elektriciteit
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Bevloering
Tegels / Vinyl
Keuken
Professionele keuken
Raamwerk
PVC
Verwarming
Aardgas

Bebouwing
Halfopen
Beschikbaar
Onmiddellijk
Bemeubeld
Neen
Elektriciteitscertificaat
Ja, Niet conform
Lift
Neen
Asbest - attest
Niet-destructieve asbestinventaris

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
G(ebouw)-score info
B
P(erceel)-score info
B
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met cult., historische en/of esthetische waarde
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Gebouwd voor 1962
Verkavelingsvergunning
Neen
Voorkooprecht
Neen
As-built attest
Neen
Beschermd erfgoed
Ja
Geïnventariseerd erfgoed
Beschermd stadsgezicht
Renovatieplicht
Neen